Особиста безпека в умовах війни — що варто пам’ятати

 Інколи життя ставить людину в такі обставини, в яких її подальша доля залежить лише від того, наскільки правильне рішення щодо своїх подальших дій вона прийме. Орієнтуватися у випадку виникнення загрозливих обставин людина може завдяки інформації з різних джерел — із пам’ятних куточків безпеки в навчальних закладах чи трудових колективах, з медійних засобів або інтернет майданчиків. Головне, щоб кожен українець володів достатнім обсягом знань для того, щоб зберегти себе та своїх близьких в умовах війни.
 Наш досвід з виготовлення та продажу найрізноманітніших стендів дозволяє позиціювати такі інформаційні дошки як дієвий та ефективний засіб розповсюдження важливих відомостей. Яку ж інформацію зі стендів з цивільної оборони рекомендовано освіжити в пам’яті сьогодні? Пропонуємо вам список основних завдань, який ви можете доповнити, занотувати на підхожих пластикових дошках та застосовувати як інструкцію з виживання в умовах війни:
 1. Завжди знати, де знаходяться найближчі до вас укриття та бомбосховища.
 2. Мати запас питної води та їжі, що має тривалий час зберігання без холодильника.
 3.Контролювати вміст аптечки та вивчити правила надання першої медичної допомоги.
 4. Завжди тримати напоготові документи та речі першої потреби.
 5. Здійснити заходи, що допоможуть зробити безпечнішим власне житло — заклеїти віконні рами, ущільнити дверний отвір, прикрити цупкою тканиною вентиляційні отвори.
 6. Завжди тримати зарядженими мобільні та освітлювальні прилади й пристрої.
 7. Мати достатній обсяг палива для авто та переконатися в його справності.
 8. Ні в якому разі не панікувати, зберігати спокій — це дасть можливість у будь-якому випадку обрати вірний алгоритм дій.
 9. Стежити за оновленнями ситуації у вашому населеному пункті, прислухатись до рекомендацій місцевої влади та за можливості розповсюджувати їх серед близьких людей та сусідів.
 Завжди варто пам’ятати, що не за горами той час, коли інформація про те, як діяти під час авіа нальоту, артобстрілу чи прильотів з «Граду» перестане бути актуальною й залишиться лише на стендах з цивільної оборони та в куточках безпеки шкіл, організацій чи підприємств. Підуть у небуття наші страхи та щоденні загрози життю, але назавжди залишиться розуміння того, що особиста безпека як в умовах війни, так і в мирний час базується на знанні правил, які написані самим життям. Тож недаремними є будь-які зусилля з розповсюдження важливої інформації, здатної вберегти життя, на різноманітних платформах — від шкільних інформаційних стендів до розпіарених інтернет-майданчиків.

heroiam.slava
Коментарів немає
Категорії:
News
Поділитися
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку