Патріотизм у наші дні

Одним із факторів, що мають значний вплив на розвиток особистісної та суспільної свідомості громадян будь-якої країни, є виховання патріотичних почуттів молодих (і не тільки) людей. Патріотизм в усі історичні епохи був тим стержнем, на якому формується відношення до держави, як до гаранта індивідуального розвитку кожного громадянина, суспільної свободи, добробуту, демократії.
 На долю багатьох держав світу випали випробування, які максимально загострювали почуття відданості своїй країні, перед обличчям існуючих загроз згуртовували людей заради виконання благородних цілей. Україна в списку країн з такими історичними долями посідає одне з чільних місць, і для цього існує безліч вагомих причин. Славетні пригоди українських козаків, героїзм представників України на фронтах другої світової війни, стійкість та мужність сучасних учасників народних протестів та бійців української армії й тероборони знайшли та ще довго знаходитимуть відтворення в історичній хронології, творах мистецтва й кінематографічних стрічках.
 На жаль, сьогодні знову проливається кров найвідданіших синів та дочок України.
 Звичайно, дуже хочеться, щоб реальність була іншою, щоб не гинули найкращі представники талановитої плеяди українців. Хочеться читати твори обдарованих українських майстрів пера, милуватися шедеврами національного образотворчого мистецтва, насолоджуватися переглядами цікавих художніх фільмів, вболівати за наших спортсменів та просто, подорожуючи мальовничими українськими землями, плекати особисті почуття до найпрекраснішої в світі країни та гордитися належністю до її мужнього народу.
 Хочеться гуляти вулицями з неоновими вивісками, креативними банерами над закладами громадського харчування, химерними табличками з номерами будинків, чіткими вказівними знаками обабіч вулиць. Війна забрала таку можливість у багатьох із нас, у багатьох забрала найдорожче – життя рідних та близьких людей. Але війна збільшила потребу людей в об’єднанні заради спільної мети та діях, направлених на звільнення рідної країни від агресора. Війна показала, що патріот живе в кожному з тих, хто душею та серцем вболіває за долю та суверенність України, хто своїми щоденними вчинками доводить відданість землі, на якій проживає.
 Віримо, що все буде добре. Впевнені, що через деякий проміжок часу будемо у співпраці з вами створювати багато інформаційних майданчиків для організації та впорядкування різних сфер мирного людського життя. Наші стенди прикрашатимуть відбудовані навчальні заклади, адмінбудівлі, підприємства та організації. І як ніколи актуальною на багатьох із них буде тема патріотизму, бо події останніх місяців довели, що патріотичні почуття українців  – не порожні слова, а реальність, доведена самим життям.
 Все буде Україна!!!
 

heroiam.slava
Коментарів немає
Категорії:
News, Uncategorized
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку