Про нас

 Стенд-Україна — інтернет-магазин для оптових і роздрібних покупців продукції для оформлення інтер’єрів державних організацій, підприємств, навчальних закладів, житлових приміщень.

Широкий асортимент продукції дозволяє  Вам економити час та зусилля і замовити все в одному місці — на сайті www.stend-ukraine.com.

В інтернет-магазині стендів надано більше 2000 товарів. Серед них:

1. Стенди для шкіл, вищих та середніх навчальних закладів, дитячих садків, сільських, селищних, міських рад, бібліотек, музеїв:

  • стенди із зображенням державної символіки України;
  • стенди для кабінетів, які не тільки прикрашають, а й дозволяють краще засвоїти інформацію;
  • презентаційні і інформаційні стенди для фойє, коридорів, які підкреслюють заклад у вигідному світлі, і також презентують потрібну інформацію для батьків, учнів та гостей закладу;
  • стенди з правилами  безпеки, таблички з безпеки
  • банери;
  • наліпки.

2. Інформаційні стенди для адміністрацій:

інформаційні стенди для змінної інформації, також з друкованими схемами, зображеннями, текстами.

3. Таблички для кабінетів і офісів, фасадні вивіски з назвами установи.

5. Поліграфічна продукція, серед якої візитки, буклети, флаєра.

За лаштунками інтернет-магазину Стенд-Україна стоїть кропітка робота дизайнерів із спеціальною художньою освітою, робота менеджерів, які відповідально ставляться до кожного клієнта, робота майстрів з виготовлення стендів, табличок і всіх виробів, запропонованих на сайті.

Ми не просто продаємо товари, що є на сайті.  Ми вносимо корективи за кольором, змістом, щоб ці стенди максимально вписувалися в інтер’єр і відповідали всім Вашим побажанням. Або ж робимо індивідуальні проекти “під ключ” по Вашому замовленню.

Плани на майбутнє:

Нам подобається те, що ми робимо, і особливо подобається чути від Вас приємні відгуки. Тому ми плануємо розвиватися, збільшуючи асортимент продукції, відкриваючи представництва в інших містах України.

З упевненістю говоримо: «Ми працюємо так, щоб виправдати Вашу довіру».

Всі результати пошуку