Корисна інформація

Звернення адміністрації сайту!

Макети представлені на сайті https://www.stend-ukraine.com/ є власними розробками й захищені авторським правом .  Тому погоджуйте з адміністрацією сайту будь-яке використання  наших робіт.  Якщо ви помітили публікації, які порушують ваші авторські права, то зверніться до менеджерів сайту.

ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

На даній сторінці ми написали відповіді на питання, які задають нам наші клієнти. Будь ласка, дзвоніть нам, консультуйтеся і питайте, ми дамо Вам вичерпну інформацію на ці та інші питання.

ПРО НАС

ПРО НАС

Стенд-Україна — інтернет-магазин для оптових і роздрібних покупців продукції для оформлення інтер’єрів державних організацій, підприємств, навчальних закладів, житлових приміщень.

Широкий асортимент продукції дозволяє  Вам економити час та зусилля і замовити все в одному місці — на сайті www.stend-ukraine.com.

НЕМАЄ ФІНАНСУВАННЯ?

Є ідея та стрімке бажання оформити якісними стендами приміщення навчального закладу, музей, навчальний клас, кабінет захисту вітчизни чи  бібліотеку? Та поки немає фінансування?

Такі ситуації іноді бувають у наших клієнтів. Ми вирішили поділитися з Вами алгоритмом дій в подібних ситуаціях.

ОПЛАТА

ОПЛАТА

Основними способами оплати є: Готівковий розрахунок:     Післяоплата при отримані товару на Новій Пошті, Укрпошті. Звертаємо Вашу увагу,  плата за послугу повернення грошей здійснюється відправником грошей (отримувачем). Безготівковий розрахунок: Оплата на картку Приват Банку. Безготівковий розрахунок (оформлення пакету документів для перерахування коштів з рахунку підприємства). Який би спосіб оплати Ви…
ДОСТАВКА

ДОСТАВКА

Доставляємо поштовими службами по всій Україні Завдяки розвиненій системі логістики, ми можемо доставити будь стенд навіть у найвіддаленіший куточок України. Вартість доставки згідно з тарифами компанії-перевізника. Безкоштовна доставка – при замовленні на суму від 2000грн. Доставляємо продукцію наступними способами: Нова Пошта: Можлива кур'єрська доставка на вказану адресу. Можливий наложений платіж (післяплата). Термін доставки…

ДИЛЕРАМ

Компанія є виробником всіх товарів на сайті. Ми маємо власний виробничий цех, команду професійних дизайнерів. Це дозволяє нам пропонувати стенди високої якості за доступними цінами на товари та працювати з дилерами за оптовими цінам на вигідних умовах. Перевагами співпраці з нашою компанією є: Широкий асортимент продукції та високий професіоналізм дизайнерівДоступні…

ГАРАНТІЇ

Гарантія на продукцію на 1 рік на всю продукцію.

На всі товари, придбані в нашому інтернет-магазині, надається гарантія, терміном на 1 рік. Підтвердженням гарантійних зобов’язань служить чек, отриманий разом з товаром. Будь ласка, перевіряйте наявність супутніх документів  у комплектації зі стендами. Зберігайте ці документи в період дії гарантії на товар.

Гарантія відповідальності.

Гарантуємо відповідальне ставлення до кожного замовлення — дотримання термінів, якісне виготовлення продукції. Менеджери, які прийняли Ваше замовлення, обов’язково простежать, щоб всі побажання та правки в стенди були внесені.

Гарантуємо безпеку використання стендів, табличок в навчальних закладах. Безпека підтверджується Сертифікатами на матеріали, з яких виготовлена продукція. З ними Ви можете ознайомитись на сторінці “Сертифікати”.

Всі результати пошуку