Корисна інформація

Особиста безпека в умовах війни — що варто пам’ятати

Особиста безпека в умовах війни — що варто пам’ятати

 Інколи життя ставить людину в такі обставини, в яких її подальша доля залежить лише від того, наскільки правильне рішення щодо своїх подальших дій вона прийме. Орієнтуватися у випадку виникнення загрозливих обставин людина може завдяки інформації з різних джерел — із пам’ятних куточків безпеки в навчальних закладах чи трудових колективах, з…
Патріотизм у наші дні

Патріотизм у наші дні

Одним із факторів, що мають значний вплив на розвиток особистісної та суспільної свідомості громадян будь-якої країни, є виховання патріотичних почуттів молодих (і не тільки) людей. Патріотизм в усі історичні епохи був тим стержнем, на якому формується відношення до держави, як до гаранта індивідуального розвитку кожного громадянина, суспільної свободи, добробуту, демократії. На…
ОПЛАТА

ОПЛАТА

Основними способами оплати є: -   Оплата замовлення при отриманні його на Новій пошті (післяплатою); -   Ви перераховуєте гроші зі свого рахунку на наш рахунок -   Ви оплачуєте висланий нами рахунок в касі чи терміналі банку. Якщо Ви бажаєте перерахувати кошти на наш рахунок, для оплати ми надсилаємо Вам необхідні  документи (рахунок, договір,…
ДОСТАВКА

ДОСТАВКА

Доставляємо поштовими службами по всій Україні Завдяки розвиненій системі логістики, ми можемо доставити будь який стенд навіть у найвіддаленіший куточок України. Вартість доставки згідно з тарифами компанії-перевізника. Доставляємо продукцію наступними способами: Нова Пошта: Можлива кур'єрська доставка на вказану адресу. Можливий наложений платіж (післяплата). Термін доставки – від 1 до 3…

ДИЛЕРАМ

Компанія є виробником всіх товарів на сайті. Ми маємо власний виробничий цех, команду професійних дизайнерів. Це дозволяє нам пропонувати стенди високої якості за доступними цінами на товари та працювати з дилерами за оптовими цінам на вигідних умовах. Перевагами співпраці з нашою компанією є: Широкий асортимент продукції та високий професіоналізм дизайнерівДоступні…

НЕМАЄ ФІНАНСУВАННЯ?

Є ідея та стрімке бажання оформити якісними стендами приміщення навчального закладу, музей, навчальний клас, кабінет захисту вітчизни чи  бібліотеку? Та поки немає фінансування?

Такі ситуації іноді бувають у наших клієнтів. Ми вирішили поділитися з Вами алгоритмом дій в подібних ситуаціях.

ГАРАНТІЇ

Гарантія на продукцію на 1 рік на всю продукцію.

На всі товари, придбані в нашому інтернет-магазині, надається гарантія, терміном на 1 рік. Підтвердженням гарантійних зобов’язань служить чек, отриманий разом з товаром. Будь ласка, перевіряйте наявність супутніх документів  у комплектації зі стендами. Зберігайте ці документи в період дії гарантії на товар.

Гарантія відповідальності.

Гарантуємо відповідальне ставлення до кожного замовлення — дотримання термінів, якісне виготовлення продукції. Менеджери, які прийняли Ваше замовлення, обов’язково простежать, щоб всі побажання та правки в стенди були внесені.

Гарантуємо безпеку використання стендів, табличок в навчальних закладах. Безпека підтверджується Сертифікатами на матеріали, з яких виготовлена продукція. З ними Ви можете ознайомитись на сторінці “Сертифікати”.

Звернення адміністрації сайту!

Макети представлені на сайті https://www.stend-ukraine.com/ є власними розробками й захищені авторським правом .  Тому погоджуйте з адміністрацією сайту будь-яке використання  наших робіт.  Якщо ви помітили публікації, які порушують ваші авторські права, то зверніться до менеджерів сайту.
ПРО НАС

ПРО НАС

Стенд-Україна — інтернет-магазин для оптових і роздрібних покупців продукції для оформлення інтер’єрів державних організацій, підприємств, навчальних закладів, житлових приміщень.

Широкий асортимент продукції дозволяє  Вам економити час та зусилля і замовити все в одному місці — на сайті www.stend-ukraine.com.

ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

На даній сторінці ми написали відповіді на питання, які задають нам наші клієнти. Будь ласка, дзвоніть нам, консультуйтеся і питайте, ми дамо Вам вичерпну інформацію на ці та інші питання.

Всі результати пошуку