Купити пластикові карманчики для оформлення інформаційного стенду своїми руками

Наближається початок нового навчального року. Як оновити оформлення закладу, класу, так, щоб дизайн шкільних приміщень  передавав  знання і цінності, розвивав уяву і фантазію, надихав на творчість, мотивував успішно навчатися, а коштів на стенди чи декор стін не вистачає. 

           НАША КОМПАНІЯ  ПРОПОНУЄ  економний варіант оформлення закладу – зробити самостійно тематичні інформаційні поля, використовуючи площину стін чи меблів. Для цього ми пропонуємо  вам   замовити у нас  пластикові кишеньки (карманчики)  різні за розмірами, кольором  обрамлення та оформити стенд чи композицію стендів своїми руками .

  Також  можно замовити  у нас наліпку із заголовком вашого нформаційного поля та наліпки з декором, який підсилить важливість вашої інформації.

   Свій авторський стенд можно доповнити елементами декору (мотиваційні цитати, візерунки, крилаті слова, цитати науковців, поетів), які будуть виготовлені на фрезерному устаткуванні.

  Оформлення стін пластиковими кишеньками – естетично, інформаційно, змістовно та економічно вигідно. Наша компанія  пропонує  для  ваших авторських стендів  різноманітний асортимент  кишеньок формату А6;формату А5;формату А4;формату А3 та будь – який   інший  нестандартний  розмір, який вам потрібен.

Колір обрамлення карманчика ви обираєте відповідно до кольорової гами приміщення, ваших вподобань або фірмового стилю.

Кишеньки виготовляються із прозорого пластику товщиною 0.4 мм. Кишені для стендів – самоклеючі. Їх можно приклеїти до будь-якої поверхні за допомогою двустороннього скотчу, який розташований на карманчиках. Це забезпечує надійність та зручність в експлуатації

     Оригінальні композиції пластикових кишеньок різного розміру,  різного кольору та форми   ОНОВЛЯТЬ ваш клас, офіс,  надавши    приміщенню   нового змісту та забарвлення.

  Якщо на нашому сайті ви не знайшли бажаного виробу чи  ідеї, наші дизайнери допоможуть вам  підібрати  карманчики, наліпки із заголовком, малюнки для вашого інформаційного поля.

 Тематика ваших інформаційних полів може  бути  різноманітною за напрямками:

 інформаційний (в пластикових кишеньках розміщуються   розклад уроків, гуртків, інформація для батьків та інше) ;

соціально-емоційний (в пластикових кишеньках розміщується   інформація про стоп-булінг, поради психолога, мотиваційні вислови та інше);

  екологічний (еко-ставлення до навколишнього світу, еко-споживання – одна з найважливіших тем і, на жаль, проблем нашого часу. За допомогою розміщення змінної інформації в пластикових кишеньках можна не тільки донести до учнів важливість цієї теми, а й сформувати у них деякі корисні звички: правильно харчуватися та розвивати фізичну активність;

 орієнтація на активний спосіб життя (презентація різних видів спорту, наліпки на підлогу для активних ігор, СТЕНД З ПЕРЕМОЖЦЯМИ СПАРТАКІАДИ «СПОРТ ПРОТЯГОМ ЖИТТЯ» та інше;

 вибір професії, предметні тижні та багато інших тем, які будуть актуальними для вашого закладу.

  Хочете оновити свій освітній простір, замовляйте пластикові карманчики та оформляйте креативні інформаційні простори.

Зателефонуйте нам або заповніть  заявку на сайті. Ми чекаємо на ваші замовлення.

heroiam.slava
Коментарів немає
Категорії:
News
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку