Купити стенди для класів безпеки

«Школа- територія безпеки» Купити стенди для класів безпеки   

Війна ставить нові виклики перед  В умовах масштабного військового вторгнення російської федерації  одним із  завданнь для закладів освіти  є створення безпечного освітнього середовища та проведення профілактичної роботи з  формуванню в учнів здоров’язбережувальних компетентностей  та формування алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, надання   домедичної  допомоги. Купити стенди для класів безпеки

Комплект стендів “Аварії з викидом радіаційно небезпечної речовини”
Комплект стендів «Куточок здоров’я»

На   початку   2023/2024 навчального року на засіданні Уряду були розглянуті питання щодо посилення   в закладах освіти  профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності та створенні у  закладах освіти класів безпеки. Купити стенди для класів безпеки

    Для інформаційного наповнення класів безпеки  наша  компанія Стенд-Харків  пропонує широкий асортимент стендів, наліпок, плакатів, банерів, які допоможуть фахівцям навчити дітей заходам мінної, протипожежної безпеки, кібернебезпеки та психологічного захисту.

   Створення та функціонування класів безпеки сприятиме систематичній підготовці дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя та формування навичок самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

   Класи безпеки – це навчальні аудиторії, в яких навчання відбувається   за умов активної взаємодії всіх учасників навчально-виховного процесу. Для організації продуктивного навчання ми пропонуємо придбати в нашій компанії  агітаційну та методичну літературу за напрямками:

  • Формування здоров’язбережувальних компетентностей.
  • Правила пожежної безпеки та безпеки на дорогах.
  • Правила мінної безпеки.
  • Цивільний захист.
  • Алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних стуацій.
  • Надання домедичної допомоги.
  • Формування навичок самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій.
  • Психологічна допомога під час війни.
  • Як захиститися від дезінформації.

 За цими напрямками можно оформити клас за зональним принципом: зона пожежної безпеки, зона мінної безпеки, зона безпеки на дорогах та інші. Купити стенди для класів безпеки

Стенди в кабінет цивільного захисту

Оформлення  стендів, плакатів, наліпок  потребує дотримання певних стандартів та вимог. Багаторічний професійний досвід, ретельне вивчення законодавчих   норм  з цього питання та співпраця з фахівцями різних професійних галузей  сприяє виготовленню  змістовних, художньо-естетичних інформаційних майданчиків з  безпеки.

   Ви можете купити недорогі плакати для класу,  обравши  варіанти з широкого асортименту готової продукції нашого сайту, а можете здійснити індивідуальне замовлення. Дизайн стендів безкоштовна послуга. Обирайте самостійно розмір та формат пластикової дошки, узгоджуйте з менеджерами деталі оформлення стенду, наявність та кількість прозорих кишень для змінної інформації   чи пробкового покриття — а ми, в обумовлені терміни, виготуємо та доставимо в будь-який куточок країни ваше замовлення. Купити стенди для класів безпеки

   Розробимо для вас  проект  класу безпеки відповідно до ваших вподобань, розмірів класу, художньо-естетичних смаків та змістовного наповнення.

Куточок безпеки – комплект стенді

Розуміємо, що успіх нашої компанії нерозривно пов’язаний з успіхом кожного нашого клієнта. Тому пропонуємо  нашим замовникам стенди лише найвищої якості.

 Заходьте на наш онлайн-майданчик, обирайте функціональні привабливі недорогі стенди в кабінет безпеки або інше навчальне чи адміністративне  приміщення.      З’ясувати усі незрозумілі питання та оформити замовлення ви можете через спілкування з менеджерами фірми. Якщо зробити це сьогодні, то найближчим часом ви станете володарями чудових інформаційних пластикових дощок, які відповідають європейським стандартам якості. Не зволікайте — будемо раді новим замовленням.

heroiam.slava
Коментарів немає
Категорії:
News, Uncategorized
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку